2018 Class Gift: Donors

Thank you to our Class of 2018 donors!

*As of May 18, 2018

Anonymous
Teresita Acedo Betancourt
Marwan Al-Bawardi
Ingo Albert
Ines Amar
Adam R. Aquino
Vinicius Azambuja de Oliveira
Pavel Bachleda
Demetrius Baefsky
Sampada Bannurmath
Jennifer L. Beard
Jared M. Beim
Henry Bergman
Holly Berlin
Christopher N. Bobby
Luis Eduardo Bologna Tierno
Beatrice Bottini
Kirstie A. Brenson
Samantha B. Bronner
Sofia C. Brooks
Mark B. Buente
Ashley D. Burman
Mark Burnside
Devin J. Carpenter
Julius C. Carter
Bianca G. Chamusco
Lauriane Chauvet
Yu Cheng
Chinwe T. Chukwuogo
Eric J. Clamage
Madison R. Clark
Lane S. Clarke
Taylor B. Coles
Mr. Brenton Cooper
John Corfman
Cade M. Cross
Katy R. Cummings
Andrew Czaja
Michelle M. Dang
Joshua T. Davids
Linnet R. Davis-Stermitz
Nino De Lathauwer
Kasper De Rycke
Chad G. de Souza
Hope M. DeLap
Eugenie A. Delval
Marisa K. Demko
Amber Doyle
Frederic M. Dreher
Andrew G. Duble
Roisin L. Duffy-Gideon
Jacqueline T. Duhl
Gregoire Durand
Christoph J. Emde
Mattison D. Enloe
Therese L. Erickson Meyer
Lisa L. Fan
Wallace H. Feng
Jackson d. Ferreira
Katerina Fishchuk
Kylin E. Fisher
Riley P. Foley
Stephen D. Ford Jr.
Ruben Foriers
Mr. James D. Frost IV
Alison E. Frost
Adrienne S. Funk
Kei Furuichi
Patrick J. Fuster
Meghal C. Gajaria
Michael A. Galdes
Xi Gao
Thomas M. Garvey, Jr.
Elettra M. Gaspari
Douglas W. Gates
Hannah E. Gelbort
Luis F. Gentil Pedro
Alessandro P. Giacaglia
Carly Gibbs
Alison N. Giest
Romain Goncalves
Rory C. Goodson
Aleksey Graboviy
Nicholas Greiner
Zhiyuan Gu
Kathrine L. Gutierrez
Ian M. Hansen
Joshua H. Harris
Alan S. Hassler
Ms. Jandi R. Heagen
Laura Hellwig
Zachary L. Henderson
Lucas J. Hertneck
Jordan V. Hill
Andrew J. Hosea
Yuxing Huang
Allison K. Hugi
Maria J. Ibanez
Akira Iizuka
Danielle E. Johnson
Kyle Jorstad
Julius I. Kairey
Zoe C. Kam
Carina Kan
Deesha D. Kanabar
Rikita Karakawa
Makiko Kawamura
Kevin Keating
Lorena Kiehnle
Michael A. Killingsworth
Loren Kole
Caio Lages Balestrin Andrade
Matthew R. LaGrone
Cristobal Larrain
Joyce V. Li
Gabriella R. Libin
Jinn-Min Lin
Jacqueline H. Liu
Tahura Lodhi
Marcello Magri
Eric J. Maier
Abigail E. Majane
Daniel A. Malatesta
Madison A. Mapes
Kathleen A. Martini
John P. McAdams
Christina C. McClintock
Rose S. McDonnell
Benjamin J. Meyer
Blair C. Mgbada
Lennard Michaux
Garrett G. Miller
Thomas M. Molloy, Jr.
Benjamin H. Moss
Devin S. Muntz
Giorgia Nagalli
Mr. Juan Nascimbene
Catalina Norena
Grace E. Paek
Christopher Parker
Yogini Patel
Gustavo A. Peralta Figueredo
Renata G. Pereira
Andreas M. Petasis
Caroline A. Pires de Aguiar
Eileen R. Prescott
Abhinaya N. Prithivi
Darien H. Pun
Dana Putney
Jorgen M. Rehn
Andrew C. Richner Jr.
John S. Rizner
Patrick J. Rodriguez
Daniel N. Rojas
Jean-Sebastien P. Rombouts
Rafael Romiti
Laura K. Rothmann
Jessica Rowlands
Mila B. Rusafova
Kathleen M. Ryan
Julien Sad
Jose F. Salem Ojeda
Louisa L. Salger
Ms. Julia M. Santos
Harrison G. Scheer
Sophia R. Schloen
Luis Schrader
Alexander T. Schulman
Daniel R. Shearer
Cary J. Shepherd
Hope S. Silberstein
William J. Soule
Luke L. Sperduto
Sindoori Sriram
Natalie V. Stauber
Margaret A. Steindorf
Taryn A. Strohmeyer
Irene H. Sullivan
Anagha Sundararajan
Madeleine P. Tardif
Joseph B. Thomas
Phillip Douglas Thomas
John H. T. Thompson
John W. Tienken
Tianyu Tong
Laurence N. Van Mullem
Nicolas Vande Velde
Flavia Villas Boas Kleinhappel
Alexander M. Vogler
Lukas B. von Ditfurth
Joel F. Wacks
Hanzhi Wang
Lael D. Weinberger
Brett Wierenga
Evan M. Williams
Tate J. Wines
Mary C. Wood
Dominic A. Wyss
Paul M. Youchak
Yue Zhang
Yuting Zheng